Послуги, які надає заклад загальної середньої освіти

Освітні послуги

Перший рівень повної загальної середньої освіти - початкова освіта, що передбачає виконання учнем вимог до результатів навчання, визначених державним стандартом початкової освіти, затвердженим Постановою КМУ від 21 лютого 2018 року №87.

Другий рівень повної загальної середньої освіти - базова середня освіта, що передбачає виконання учнем вимог до результатів навчання, визначених державним стандартом базової середньої, затверджених Постановою КМУ від 30 вересня 2020 року № 898.

Учні здобувають освіту за інституційною (денною, дистанційною), індивідуальною формою навчання (екстернатна, педагогічний патронаж, сімейне навчання) та змішаною формою навчання ( в умовах пандемії).

Освітний процес організовується за такими циклами:

- перший цикл початкової освіти - адаптаційно-ігровий (1-2 роки навчання);

- другий цикл початкової освіти - основний (3-4 роки навчання);

- перший цикл базової середньої освіти - адаптаційний (5-6 роки навчання);

- другий цикл базової середньої освіти - базове прдметне навчання (7-10 роки навчання).

Після завершення другого рівня повної загальної середньої освіти учні отримують базову середню освіту.

Корекційно-розвиткові послуги

Відділення корекційно-розвиткової роботи включає психолого-педагогічну, медичну, фізичну, соціально-побутову та іншу реабілітацію згідно з індивідуальною програмою реабілітації дитини з інвалідністю.

Детальніше

Після закінчення школи І ступеня учні здобувають початкову загальну освіту.

Оптимальний зміст та обсяг навчального навантаження для учнів 1-4 класів визначений Державним стандартом початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами (затверджений постановою КМУ від 21.08.2013 №607).

Зміст початкової освіти визначається навчальними програмами, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, а саме

1) Навчальні програми для підготовчого, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей. Жук В.В.,mon.gov.ua, 2014 р.

2) Навчальні програми для підготовчого, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з тяжкими порушеннями мовлення. Данілавічюте Е.А.,iitzo.gov.ua, 2014 р.

Після закінчення школи ІІ ступеня учні отримують атестат про базову загальну середню освіту

Зміст та обсяг навчального навантаження для учнів 5-10 класів визначений Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти, затвердженого постановою КМУ від 23 листопада 2011 р. №1392.

Зміст базової освіти визначається навчальними програмами, що мають відповідний гриф МОН України, а саме:

1) Комплект навчальних програм для 5-10 класів спеціальних навчальних закладів для дітей з тяжкими порушеннями мовлення. Данілавічюте Е.А.,iitzo.gov.ua, 2014 р.

2) Комплект навчальних програм для 5-7 класів спеціальних загальноосвітніх закладів для глухих дітей. Жук В.В., Колупаєва А.А., Жук В.В.,mon.gov.ua, 2014 р.

3) Програми загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендовані для використання МОН України.

Випускники старшої школи (ІІІ ступінь) отримують атестат про повну загальну середню освіту.


Послуги вихованцям змінного контингенту

Учні загальноосвітніх навчальних закладів (які навчаються за індивідуальною та інклюзивною формою) та вихованці дошкільних навчальних закладів відповідно до складеної програми розвитку отримують реабілітаційні послуги за різними напрямками, а саме: -психологічна корекція; -розвиток слухо-зоро-тактильного сприймання мовлення; -розвиток слухового сприймання мовлення; -формування вимови; -корекція мовлення; -корекція розвитку; -логоритміка; -корекційно-розвиткові заняття з елементами альтернативної комунікації; -корекційно-розвиткові заняття з елементами арт-терапії; -корекційно-розвиткові заняття з елементами снузелен-терапії; -лікувальна фізкультура; -лікувальний масаж.

Детальніше

Консультативні послуги

Надаються педагогічним працівникам закладу, педагогам загальноосвітніх закладів, в яких навчаються діти з особливими потребами, батькам учнів, батькам вихованців зміного контингенту реабілітаційного відділення

Детальніше
Кiлькiсть переглядiв: 1916

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.