Видатні випускники нашого закладу

"ЗОВ" Страна глухих (02.03.17)

Біланова (Джушутіна) Ольга Анатоліївна

/Files/images/vchitel_vihovatel/біланова.jpg Закінчила 12 класів Криворізької спеціальної школи-інтернату для глухих дітей в 1994 році і вступила до Київського технікуму легкої промисловості, закінчила його з відзнакою, отримала спеціальність інженер-технолог швейного виробництва.

З 2004 р. по 2011 р. навчалась заочно в Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова в м. Києві. Здобула кваліфікацію вчитель початкових класів за спеціальністю сурдопедагог. Працює вчителем української жестової мови в КЗО «БНРЦ «Сузір’я» ДОР». Успішний класний керівник.

Член правління Всеукраїнського об’єднання нечуючих педагогів, приймає активну участь у конференціях, науково-практичних семінарах всеукраїнського рівня. Активно співпрацює з лабораторією жестової мови Інституту спеціальної педагогіки НАПН України. Працює над розробкою підручника з української жестової мови.

Є активним громадським діячем, веде активну роботу серед населення з формування толерантного ставлення до потреб осіб з порушеннями слуху.


Ленець Анастасія Вікторівна

У 1994 році закінчилаКриворізьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат для глухих дітей. У 1998 році здобула освіту в Київському державному технікумі легкої промисловості за спеціальністю технолог швейного виробництва. Працювала на Криворізькій швейній фабриці «Старт», потім в МПП «Орхідея». Має освіту художника-іконописця та образотворчого мистецтва. У 2008 році вступила до Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова на факультет «Корекційної освіти» (сурдопедагогіка), на заочну форму навчання, закінчила в 2013 році, отримавши кваліфікацію спеціаліста. Працює в КЗО «Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Сузір’я» ДОР» на посаді вихователя з 2008 року.


Печерська (Кузнєцова) Ірина Пилипівна

Закінчила Криворізьку спеціальну школу-інтернат для глухих дітей у 1992 році.

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, багаторазова чемпіонка України.

Золота та срібна призерка Дефолімпійських ігор (1993 р., 1997 р., 2001 р., 2005 р. )


Клімченко Анатолій Григорович

Закінчив 12 класів Криворізької спеціальної школи-інтернату для глухих дітей в 1994 році і вступив до професійно-технічного училища №8 м. Кривого Рогу, і в 1996 році здобув спеціальність токаря широкого профілю з обробки металу. Отримав направлення на роботу в акціонерне товариство «ЛЕМКАР»; одночасно поступив на навчання у Всеукраїнський заочний політехнічний технікум, який закінчив у 1998 році, здобувши спеціальність техніка-технолога. З 1996 року працює майстром виробничого навчання в Міжрегіональному центрі професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців. Токар шостого розряду.


Пінчукова (Неганова) Раїса Леонідівна

Криворізьку спеціальну школу-інтернат закінчила у 1976 році і поступила в Київський технікум легкої промисловості, закінчила його у 1980 році.

Працювала швачкою, потім контролером ВТК, після чого багато років працювала майстром пошивочного цеху Дніпропетровського навчально-виробничого підприємства Українського товариства глухих.

З 2013 року переведена на посаду агента напрямків трудових ресурсів.


Грінберг Станіслав Юхимович

Закінчив 12 класів Криворізької спеціальної школи-інтернату для глухих дітей в 1989 році. Поступив на навчання у Санкт-Петербургський політехнічний відновлювальний центр Всеросійського об’єднання глухих і здобув спеціальність художника-оформлювача широкого профілю.

У 1997 році відбулась перша персональна виставка Станіслава. Свої ранні картини художник передав закладу, в якому навчався.

Довгий час працював художником-оформлювачем, потім макетником-монтажником з виробництва та встановлення сучасної світлової реклами. Останнє місце роботи – оператор верстатів з програмним керуванням на заводі «Констар».


Наша гордість випускники

Кiлькiсть переглядiв: 1073

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.