Інформація для батьків

/Files/images/novini/поради батькам000.jpg

Поради психолога

Поради логопеда

Поради сурдопедагога (батькам нечуючої дитини)

Медичні поради

Виховуємо любов до читання

Безпека дітей в інтернеті


Корисні посилання батькам

Шановні батьки!


У цьому розділі представлені посилання на ресурси Інтернет, створені для батьків, в тому числі для тих, хто виховує дітей з особливими потребами.
Як правило, кожен з сайтів надає Вам різноманітні можливості: отримати відомості про закономірності розвитку дітей різного віку і стану здоров'я, інформацію про навчальні і виховні заклади, поради з виховання; задати питання спеціалістам, висловити власну думку. Особливості конкретних сайтів вказані в анотаціях.


Сайти для батьків: загальні

Дитячий розважально-розвиваючий сайт "Кошки-Мышки"

Пісеньки, віршs, ігри, загадки, прислів'я, розвиваючі ігри, розмальовки, статті, конкурси, форум.


Дитячий портал "Солнышко"

Проект орієнтований на три основні групи відвідувачів: на дітей (ігри, конкурси, казки, розмальовки, дитячий журнал, віртуальна школа, форуми); на батьків (on-line консультації з виховання, раннього розвитку і освіти дітей, обмін досвідом, форуми); на педагогів (скарбничка дидактичного та сценарного матеріалу, авторські методики і розробки).


Інтернет-енциклопедія сім'ї, материнства, дитинства

Статті, огляди, відгуки, думки на теми: планування дитини, вагітність, розвиток дитини; здоров'я, хвороби, лікування дітей; психологія дітей і підлітків, сімейних стосунків та інші. Також: новини, каталоги необхідних товарів і послуг по Україні, інформація про організацію дозвілля. Є можливість отримати консультацію лікаря, психолога, юриста; взяти участь в обговоренні проблем.


Дитяча психологія для батьків

Головна мета сайту - психолого-педагогічна просвіта батьків з вікових проблем навчання, виховання і розвитку дітей, а також профілактики порушень особистісного розвитку. Сайт містить інформацію про особливості розвитку дітей різного віку, статті, психологічний словник, каталог ресурсів Інтернет, інформацію про книжки. Є можливість задати питання спеціалісту.


Дитячий психолог: статті, консультації


"До и после трех"

Розділ для батьків сайту А.Я.Психологія. Виконаний у вигляді довідника, збірника занять і вправ, які батьки можуть проводити зі своєю дитиною.


"Почемучка" - Сайт для дітей та їх батьків

Розвиваючі заняття, стінгазети, ігри власними руками, презентації, розмальовки, аплікації, вірші, оповідання, казки для дітей, книжки для батьків.


Для батьків дітей з особливими потребами

"Єдність дітей" - портал для дітей з обмеженими можливостями та їх батьків

Містить статті та книги з проблем виховання, навчання, реабілітації дітей з обмеженими можливостями, каталог закладів (Білорусь), пропонуються можливості співробітництва.


Групи взаємодопомоги батькам дітей з особливими потребами при центрах соціальних служб та суспільних організаціях

На сайті наведені адреси груп взаємодопомоги батьків, створених в різних містах України.


Форум для батьків дітей з пороком серця на сайті Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології і кардіохірургії


Психологічний центр Адалін

Сайт психологічного центру "Адалін". Містить опис нормального розвитку дитини, особливостей дошкільного та молодшого шкільного віку; інформацію з дитячої психопатології; описи діагностичних, корекційних і розвивальних методик.


Кiлькiсть переглядiв: 1639

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.